torby-reklamowe-s

ARprint oferuje Torby Reklamowe z Nadrukiem!

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, w tym najnowszy model maszyny rotacyjnej, ośmiokolorowy automat do sitodruku SPECTRUM-S polskiej firmy PRINTEX EU umożliwiający wykonanie do 5000 sztuk nadruków dziennie, co w połączeniu z personelem o niekwestionowanych kwalifikacjach gwarantuje uzyskanie możliwie najlepszych efektów oraz maksymalnej wydajności. Jesteśmy w stanie również wykonać niskonakładowe zlecenie wymagające wyjątkowej precyzji na ręcznych stanowiskach sitodrukowych.

Nadruki na torbach reklamowych i nie tylko…

Specjalizujemy się w wysokiej jakości nadrukach na torbach bawełnianych, papierowych oraz foliowych. Oferujemy także wykonanie profesjonalnego nadruku na gadżetach reklamowych, takich jak parasole, czapeczki, koszulki, a także innych artykułach reklamowych, zarówno plastikowych jak i metalowych. W ofercie szeroka gama t-shirtów oraz innych części odzieży promocyjnej o doskonałych parametrach, dostosowanych do Państwa indywidualnych potrzeb. Wykonujemy nadruki na materiałach powierzonych lub własnych.

Oferujemy torby bawełniane, papierowe oraz foliowe, które mogą zostać dowolnie ozdobione ciekawą grafiką, logo firmy czy hasłem promocyjnym. Nasze opakowania oraz torby reklamowe wykonane zostały z materiałów ekologicznych. Niektóre z nich zostały dodatkowo uszlachetnione, inne wykonane w wersji ekskluzywnej, np. torby laminowane. Proponujemy także zwykłe torby papierowe maszynowe oraz w wersji ekonomicznej, które odznaczają się prostą formą i kształtem.

Nowe technologie i wysoka jakość na wyciągnięcie ręki…

Pracujemy w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania. Tworzymy torby reklamowe z nadrukiem w oparciu o technikę offsetową, cyfrową i sitodrukową. Dla zapewnienia trwałości i ciekawszego efektu możemy zaproponować również laminowanie, tłoczenie, pokrycie foliami połyskowymi bądź matowymi oraz użycie farb puchnących, dzięki czemu uzyskuje się efekt druku wypukłego. W ten sposób powstają niepowtarzalne, bardzo rozpoznawalne i wysoce estetyczne torby reklamowe z nadrukiem, które możecie Państwo wykorzystać jako skuteczny gadżet promocyjny dla swojej firmy.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami produktów reklamowych i materiałów eksploatacyjnych w Polsce, jak i za granicą. Dzięki temu nasze torby reklamowe cechuje najwyższa jakość wykonania oraz bardzo atrakcyjna cena. Przy stałej współpracy naszych klientów premiujemy rabatami. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji!

Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: +48 509 965 525

lub wypełnij formularz kontaktowy